Хостел

Ціни

ПРИВАТНА ДВОМІСНА КІМНАТА З САНВУЗЛОМ

В кімнаті: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, приліжкові тумби, стіл, стільці, шафа, телевізор, поворотнек дзеркало, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер, умивальник, душ, туалет.

Кількість місць: 2

Ціна за ніч за всю кімнату: 950 грн

Забронювати

ПРИВАТНА ДВОМІСНА КІМНАТА

В кімнаті: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, тумба під ключ, стіл, стілець, дзеркало, телевізор, навісна полиця - вішалка для одягу, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер. Кімната розташована на другому мансардному поверсі.

Кількість місць: 2

Ціна за 1 людину за ніч: 690 грн

Забронювати

ПРИВАТНА ДВОМІСНА КІМНАТА З ОКРЕМИМИ ЛІЖКАМИ

В кімнаті: два одномісних ліжка з ортопедичними матрацами, кондиціонер, стіл, стільці, індивідуальні шафки з вішалкою під ключ, навісна полиця-вішалка для одягу, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер.

Кількість місць: 2

Ціна за ніч за всю кімнату: 690 грн

Забронювати

ПРИВАТНА ОДНОМІСНА КІМНАТА

В кімнаті: односпальне ліжко з ортопедичним матрацом, стіл, стілець, індивідуальна шафка з вішалкою під ключ, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер.

Кількість місць: 1

Ціна за ніч за всю кімнату: 450 грн

Забронювати

ЧОТИРИМІСНА КІМНАТА

В кімнаті: два односпальних ліжка і одне двох'ярусне ліжко з ортопедичними матрацами, стіл, стільці, індивідуальне освітлення і розетки для кожного ліжка, індівідуальні шафки з вішалкою під ключ, навісна полиця-вішалка для одягу, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер.

Кількість місць: 4

Ціна за 1 людину за ніч: 260 грн

Забронювати

ШЕСТИМІСНА КІМНАТА З САНВУЗЛОМ для жінок

В кімнаті: одне односпальне ліжко і три двоярусні ліжка з ортопедичними матрацами, стіл, стільці, індивідуальне освітлення і розетки для кожного ліжка, індивідуальні шафки з вішалкою під ключ, навісна полиця-вішалка для одягу, дзеркало, безкоштовний Wi-Fi, умивальник, душ , туалет, кондиціонер.

Кількість місць: 6

Ціна за 1 людину за ніч: 250 грн

Забронювати

ШЕСТИМІСНА КІМНАТА

В кімнаті: два односпальних і два двоярусних ліжка з ортопедичними матрацами cтіл, стільці, індивідуальне освітлення і розетки для кожного ліжка, індивідуальні шафки з вішалкою під ключ, навісна полиця - вішалка для одягу, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер.

Кількість місць: 6

Ціна за 1 людину за ніч: 240 грн

Забронювати

ВОСЬМИМІСНА КІМНАТА

В кімнаті: два односпальні і три двоярусні ліжка з ортопедичними матрацами, столами, стільцями, індивідуальним освітленням і розетками для кожного ліжка, індивідуальні шафки з вішалкою під ключ, навісна полиця - вішалка для одягу, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер.

Кількість місць: 8

Ціна за 1 людину за ніч: 220 грн

Забронювати