Ця унікальна пам'ятка є прикрасою Катедральній площі, з цього провулка відкривається один з найкращих видів Львова на Площу Ринок і міську Ратушу. Львівський купець родом з Угорщини Георгій Боїм розбагатів на торгівлі вином і отримавши громадянство Львова разом з посадою бургомістра вирішив побудувати сімейну каплицю небаченої краси.Будівлю звели за проектом вроцлавського будівельника Андрія Бемера і освятили в 1615році.

На іншому фасаді від сторони вулиці Галицькій під склом старовинні оригінальні портрети Боїма і його дружини. Третій фасад має прекрасний рельєф, що зображає Георгія Побідоносця.

Купол каплиці завершує статуя скорботного Христа в Гефсиманському саду, де він просить Отця, щоб Його обійшли страждання на хресті. Сюжет, досить часто представлений в живопису, в скульптурі є воістину унікальним. Фасадна стіна каплиці покрита суцільною кам'яним різьбленням на тему Страстей і фігурами святих Петра і Павла. Інтер'єр будівлі є не менш пишно декорований. При створенні багатофігурних композицій за звичаєм того часу використовували як моделі звичайних людей. Таким чином ми маємо тут можливість побачити обличчя справжніх людей давньої епохи. Каплиця Боїмів славна цікавою енергетикою: співробітниця музею розповіла, що якось забула в кутку каплиці кошик з яблуками; більш ніж через півтора року вона несподівано на нього натрапила і виявила, що яблука за цей час абсолютно не втратили своєї соковитості і аромату.